Afbeelding via Google.
Cupido, dat slecht aangeklede, gevleugelde joch, is weer voor efkes teruggekeerd naar hogere sferen. Om zijn pijlen aan te scherpen, een pak voor zijn niet-aanhebbende broek te krijgen, of om een strak plan in het hoofd van een adjunct te doen ontstaan.
Of : om te bekomen van een gemiste pijl die niet zijn doel, maar hemzélf heeft geraakt. Wie zal het zeggen.
In elk geval, de liefde is voor even geen hete aardappel meer. Zwijmelen is geen plicht meer, en je mag ook weer liedjes liken die niet “kiss” in de titel hebben staan.
Zeemzoete ballades die zich per definitie op een brug afspelen ( let maar eens op ! ) mag je weer lekker skippen.
Oef … zalig is het !
Net als je dit doet, kom je deze mountain van een song tegen, natuurlijk.
Wat nou, te veel gezwijmel, mierzoet en geen bruggen ?
’t Kan allemaal, want het past perfect bij zijn zachte aard …
Bow Wow Wow !
keimooi nummer toch!
ben er al altijd gek van,
ook van het snelle “do you wanne hold me”
leuke stem ook!
Oh ja Bow Wow Wow. Toen was ik nog jong en wild. ;-)
Dit blijft een gaaf nummer. Dank je wel voor het delen.
Ik had dé gekozen clip nog niet gezien maar dacht in eerste instantie ook aan “do you wanna hold me!.
Ik hoef ‘m niet eens te luisteren, het liedje zit nu alweer in mijn hoofd. Die goeie ouwe tijd. :-)
Moogt ge vanaf nu dan niet meer verliefd worden?
Man mountain bewijst het tegendeel … :-)
Zoet maar niet zeemzoet.
Geweldig nummertje!
Ahhh heerlijk. Ik ben ervan. Soms :)
Heerlijke herinneringen! Ik was destijds stiekem verliefd op Annabella Lwin. Dientengevolge had ik ook al de platen van Bow Wow Wow (dat waren er overigens niet zo bijster veel). Het album waar dit nummer opstaat, heb ik altijd hun beste gevonden.
Die had ook een kapsel dat ik op uwe kop zou durven dromen, Menck.
Leuk!